Acheson

Acheson (firmy Henkel), značka výrobkov na spracovanie kovov, je od roku 1908 vedúcim globálnym dodávateľom priekopníckych špeciálnych povlakov a náterov, prevádzkových mazadiel a zariadení pre aplikáciu mazadiel pre elektronický, automobilový, kozmický priemysel, priemysel výroby domácich potrieb, spracovanie kovov, liatie pod tlakom a priemysel skladovania energie.


Mazadlá pre spracovanie kovov a vstrekovacie zariadenia
Mazadlá, oddeľovacie látky a špeciálne ochranné povlaky Acheson Deltaforge, Deltacast a Deltaglaze zaisťujú čistejšie liatie a kovanie, zvýšenú akosť povrchu a zvýšenú ochranu pred javmi tepelnej únavy. Acheson zaisťuje zákazníkom úplné riešenia, ktoré sa účinne vyrovnávajú ako s potrebami aplikácie, tak potrebami mazadla – a zvyšujú automatizáciu a produktivitu.

Povlaky pre skladovanie energie
Acheson DAG ponúka úplný rad výrobkov z vysoko akostného grafitu a uhlíkové povlaky a disperzie pre súčasnú elektroniku a zariadenia pre skladovanie energie.

Antifrikčné povlaky
Acheson Emralon, Molydag a DAG povlaky zaisťujú komplikovanú mazaciu činnosť v nespočetných skrytých situáciách – od lietadiel až k hriankovačom, od automobilov po pianá, valce tlačiarní a pásy presných strojov. Achesonove tesniace pásy Emralon sa veľa používajú v tesniacich systémoch automobilov.

Aditíva do mazadiel
Rad výrobkov pevných aditív Acheson do mazadiel zvyšuje výkonnosť každého tekutého mazadla – bez ohľadu na použitie alebo priemysel.

Elektronické materiály
Od identifikačných etikiet rádiových frekvencií až po klávesnice, výrobky firmy Acheson sú nástrojom pre dosiahnutie optimálneho výkonu. 

S viac než tromi desaťročiami výskumu a vývoja vo vytváraní vysokovýkonných náterov a povlakov vedú značkové výrobky Acheson elektronický priemysel k pokrokovým materiálom, ako sú hrubé filmy polymérov a vysokorýchlostné náterove vodivé povlaky.

Tímové úsilie
Spolu s globálnou prítomnosťou a podporou firmy Henkel je Acheson vybavený ešte lepšie pre dodávanie riešení, ktoré kombinujú vedúce výrobky v priemysle, zariadenia, služby a podporu. Vynikajúce meno značky Henkel bude ďalej slúžiť len pre rast značkových výrobkov Acheson a bude zrýchľovať vstup na trh.

Okrem toho, ako prechádzame procesom aktualizácie našich oblastných/krajských zastúpení, aby zahŕňali všetky kovovýrobky a servisné informácie spoločnosti Acheson, kliknite tu pre prechod na aktuálnu stránku spoločnosti Acheson Industries.


Detail Acheson Produkty
Rýchle spojenie
Zákaznícky servis