Frekote®

Frekote – magické uvoľňovanie foriem
Výrobcovia plastov a kaučuku na celom svete uprednostňujú mastivá na formy Loctite® Frekote® . Pri nanesení na formu tvoria tieto zdokonalené uvoľňovacie poťahy tepelne stabilné povrchy mikroskopickej hrúbky, ktoré sú chemicky viazané na povrch formy, čo vedie k viacnásobným uvoľneniam bez kontaminantov a k zníženiu výrobných nákladov.

Dozveďte sa viac o uľahčovaní uvoľňovania foriem
Nech sú vlastnosti požadované pri akejkoľvek aplikácii uvoľňovania foriem akékoľvek – od rýchleho tuhnutia až po vysokú tepelnú stabilitu – je tu produkt Frekote, aby túto prácu vykonal.

Frekote vykoná prácu
Vyvinutá pre takmer všetky operácie lisovania kompozitov a kaučuku a operácie s polyuretánom, séria Loctite Frekote ponúka najširšiu škálu produktov – činidiel na uvoľňovanie foriem.

Mastivá foriem Loctite Frekote boli špecificky zostavené tak, aby zabezpečovali maximálny počet uvoľnení na širokej škále povrchov vrátane týchto:

  • termosetové epoxidy,
  • predimpregnované epoxidy,
  • polyesterové živice,
  • vinylesterové živice,
  • rotačne tvarované termoplasty,
  • prírodné kaučuky,
  • syntetické kaučuky,
  • silikóny,
  • uretány.

Prečo si zvoliť Frekote?
Produkty Frekote spoľahlivo uvoľňujú formy, uľahčujú aplikáciu, zlepšujú povrchovú úpravu, minimalizujú zanášanie formy a maximalizujú uvoľnenia na aplikáciu. Výsledok? Vyššia produktivita a ziskovosť pre výrobcov v dôsledku redukovaného času nanášania a nižšej nepodarkovosti.

Nekupujte bežne dostupné výrobky s nádejou, že budú fungovať. Mastivá foriem Frekote sú špeciálne vyvinuté tak, aby spĺňali špecifické požiadavky priemyselného odvetvia lisovania kaučuku. Vysoká tepelná stabilita Frekote zaisťuje najvyšší počet uvoľnení na aplikáciu. Menej nepodarkov znamená menej odstavovania, vysokú kvalitu produktov a väčšie zisky.
Environmentálne a bezpečnostné otázky?
Existuje mastivo foriem Frekote pre zákazníkov, ktorí chcú byť „zelení“ alebo ktorí už sú „zelení“.

Od expertov na výkonnosť mastív na formy
Vzhľadom na skúsenosti získané počas viac ako 40-ročného výskumu a vývoja ponúkajú mastivá foriem Frekote globálny priemyselný štandard z hľadiska výkonnosti, kvality a hodnoty.
Vďaka priekopníckej práci pri riešeniach uvoľňovania pre mnohých najväčších svetových výrobcov spoločnosť Henkel vie, že uvoľňovanie najzložitejších materiálov v priebehu najnáročnejších aplikácií je možné.

Získajte viac informácií o uľahčovaní uvoľňovania foriem


Rýchle spojenie
Zákaznícky servis