Urob si sám

Viac ako 75 rokov, Henkel stojí za početnými inováciami, vedúcou kvalitou a vysokou úrovňou výskumu a vývoja v oblasti lepidiel pre domácnosti a remeselníkov. Značky lepidiel spoločnosti  Henkel nájdete po celom svete a pre spotrebiteľov znamená ich dobré meno záruku spoľahlivých produktov. Všetky naše produkty a značky môžeme zastrešiť sloganom: Henkel uľahčuje život.

Naše značky

Ceresit 

Ceresit: Kvalita pre profesionálov. Stavebná chémia Ceresit zahŕňa široké spektrum výrobkov. Ich uplatnenie je možné prakticky vo všetkých typoch realizovaných stavieb. Ceresit dodáva na trh overené produkty, na ktoré sa môžete spoľahnúť.
www.ceresit.sk, www.ceretherm.sk

  viac
Metylan 

Značka Metylan vznikla v Nemecku v roku 1953 ako označenie prvého praktického lepidla na lepenie tapiet v podobe prášku aj pre profesionálne použitie: Metylan Leim.
www.metylan.sk

  viac

Pattex 

Pattex patrí k najsilnejším značkám vrámci sortimentu lepidiel s jednoduchým a pohodlným spôsobom aplikácie či už v domácnostiach alebo na profesionálne využitie, lepenie, fixovanie, opravy s profesionálnou kvalitou.
www.pattex.sk,

  viac
Ponal 

Ponal zahŕňa kompletný rad prípravkov pre prácu s drevom, od lepidiel cez vyplňovacie tmely až po čistiace prostriedky pre remeselníkov a profesionálnych užívateľov.
www.ponal.sk

  viac

Chemoprén 

Značka kontaktných lepidiel Chemoprén patrí na Slovensku k silným tradičným značkám. Viac ako 10 rokov je priekopníkom pri odstránení škodlivého toluénu z receptúr lepidiel značky Chemoprén. Na každú aplikáciu sme vyvinuli špeciálny druh lepidla.

  viac
Makroflex 

Značka Makroflex je chránený názov registrovaný vo viac ako desiatich krajinách Európy. Dnešný sortiment zahŕňa široký sortiment tmelov, silikónov a polyuretánových pien.
www.makroflex.sk

  viac


Rýchle spojenie