Remeselníci a montážne lepidlá

Henkel Lepidlá a Technológie ponúkajú vysoko inovatívne portólio produktov pre remeselníkov, ktoré uspokoja aj náročné požiadavky na profesionálne aplikácie. Od roku 1876 Henkel vďaka pokrokovým technológiám a spolupráci s odborníkmi uspokojuje náročné požiadavky trhu.
Stačí si len kliknúť na ľavú stranu menu vpísať svoju otázku a budete prepojený na špeciálnu stránku, kde na ňu odpovedia naši odborníci.  Chceli by sme poznamenať, že výrobky spoločnosti Henkel spĺňajú náročné ekologické kritériá.

Naše značky

Chemoprén 

Značka kontaktných lepidiel Chemoprén patrí na Slovensku k silným tradičným značkám. Viac ako 10 rokov je priekopníkom pri odstránení škodlivého toluénu z receptúr lepidiel značky Chemoprén. Na každú aplikáciu sme vyvinuli špeciálny druh lepidla.

  viac
Cimsec 

Všetko na lepenie, utesňovanie a škárovanie obkladov a dlažieb.

  viac

Ceresit 

Veľké stavebné projekty vyžadujú, okrem iného, jednu vec: veľa skúseností a najnovšiu generáciu plne vyvinutých produktov. Už viac ako 100 rokov značka Ceresit spĺňa oboje.
www.ceresit.sk

  viac
Makroflex 

Značka Makroflex je chránený názov registrovaný vo viac ako desiatich krajinách Európy. Dnešný sortiment zahŕňa široký sortiment tmelov, silikónov a polyuretánových pien.
www.makroflex.sk

  viac

Pattex 

Od roku 1956 Pattex môžeme označiť pojmom profesionálna značka pre všetky spôsoby montážneho lepenia.

  viac
Ponal 

V Nemecku je Ponal synonymom pre vysoko profesionálne lepidlá na drevo. Od roku 1959 je partnerom remeselníkov a znamená najlepšiu kvalitu, nepretržité zdokonaľovanie produktov a inovácie.

  viac

Tangit 

Produkty Tangit boli zdokonaľované viac ako 40-ročným intenzívnym výskumom a skúsenosťami, a tak zaisťujú trvalú vynikajúcu kvalitu.
 www.tangit.sk

  viac

Rýchle spojenie