Novinky

20.03.2018
Henkel ponúka celkom nové materiálové riešenia pre priemyselnú výrobu využívajúcu 3D tlač 

Henkel urýchľuje komercializáciu materiálov vyrábaných na mieru a ponúka komplexné služby a know-how týkajúce sa 3D tlače ako riešenia pre svojich zákazníkov. Divízia Adhesive Technologies posilňuje svoj ekosystém rozširovaním strategických partnerstiev s globálnymi technologickými lídrami.

  viac
21.04.2017
Henkel Adhesive Technologies Packaging and Consumer Goods Division announces Price Increase on Selective Adhesive Categories 

Dusseldorf, Germany - with immediate effect, or as existing contracts allow, Henkel is implementing a price increase for certain product groups of its Packaging and Consumer Goods Adhesive division. Increase amounts will vary based on technology

  viac
Richard Krejčí
04.05.2015
Novým riaditeľom Henkel, divízie lepidiel pre spotrebiteľov a remeselníkov, je Richard Krejčí 

Spoločnosť Henkel má nového člena najvyššieho vedenia. Stal sa ním Richard Krejčí, ktorý nastúpil na pozíciu riaditeľa divízie lepidiel pre spotrebiteľov a remeselníkov v rámci Henkel Adhesive Technologies pre Českú republiku a Slovensko. Krejčí prichádza z medzinárodnej skupiny Bolton Group, kde pôsobil ako generálny riaditeľ lokálnej pobočky Bolton Czechia, spol s r.o. Cenné skúsenosti získal tiež v spoločnosti Unilever, kde zastával rôzne manažérske pozície v obchode a trade marketingu. Oblasť lepidiel vo firme Henkel ho oslovila predovšetkým svojim širokým sortimentom, ktorý pokrýva prakticky všetky požiadavky spotrebiteľov a remeselníkov na lepenie a spoje.

  viac
18.09.2014
Henkel to acquire The Bergquist Company 
  • Strengthen position of Adhesive Technologies as a global leader
  • Gain strong positions in the growing markets for the electronics industry
  • Expand business in key markets: North America, Asia-Pacific and Europe

Henkel AG & Co. KGaA signed an agreement to acquire The Bergquist Company, a privately-held leading supplier of thermal-management solutions for the electronics industry worldwide.

  viac
Investícia do inovatívnej technológie pre displeje od začínajúcej firmy Vitriflex
28.05.2014
Divízia Henkel Adhesive Technologies pokračuje v upevňovaní svojho vedúceho postavenia v inováciách 

Divízia Henkel Adhesives Technologies, ktorá je svetovým lídrom medzi dodávateľmi lepidiel, tesniacich hmôt a funkčných náterov, pokračuje v rozvíjaní svojho inovačného potenciálu a ďalšom upevňovaní svojho vedúceho postavenia na trhu. V rámci svojej inovačnej stratégie spoločnosť vytrvalo posilňuje svoj prieskum trhu v oblasti nových technológií, výsledkom čoho je aj nedávno podpísaná dohoda o spoločnom vývoji s americkou spoločnosťou Vitriflex, Inc.

  viac

Rýchle spojenie