Prístroje

Spoločnosť Henkel vytvorila komplexnú radu výrobkov priaznivých pre životné prostredie, ktoré poskytujú optimálnu priľnavosť a zároveň dodajú príťažlivý a spoľahlivý hotový výrobok. Medzi zákazníkov Henkelu patria najväčší výrobcovia prístrojov na svete. S Henkelom sa zákazníci môžu spoľahnúť na lokálnu podporu od spoločnosti, ktorá má význačné zastúpenie na celom svete. Medzi globálne zdroje Henkelu patrí vyše 30 výrobných závodov na piatich kontinentoch a viac než 1500 odborníkov na lepidlá a tesnenia, ktorí majú na starosti 80 krajín. Produkty Henkel stoja v prvom rade rýchlo rastúceho a meniaceho sa priemyslu. Lenže Henkel ponúka viac, než len prvotriedne produkty, ktoré pomôžu zlepšiť výkon. Spoločnosť totiž poskytuje aj inžinierske sluby a konštrukčné konzultácie, ktoré pomôžu znížiť náklady, maximalizovať výrobnú efektivitu a umožnia vývoj novátorských produktov. Henkel poskytuje riešenia pre potreby všetkých technológií a pre ťažkosti pri vývoji produktov.

Elektrospotrebiče / Biela technika
Spoločnosť Henkel ponúka výrobcom komplexný súbor vysokovýkonných produktov a služieb pre tie najnáročnejšie aplikácie domácich spotrebičov. Henkel je dokonca natoľko rôznorodý a má toľko odborných znalostí, že môže ponúknuť komplexné riešenia naprieč celým hodnotovým reťazcom domácich spotrebičov.

viac...

HVAC
Spoločnosť Henkel ponúka rozmanité výnimočné produkty týkajúce sa vyhrievacích, ventilačných a klimatizačných (HVAC) zariadení. Inovatívne produkty šité na mieru sú výsledkom desaťročí skúseností v tomto sektore. Henkel vie, čo zákazník chce – výhodné jednotkové náklady, spoľahlivú pevnosť spoja a schopnosť použiť novú technológiu.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis