Budovy, stavby a nábytok

Konkurencieschopnosť výrobcov a ich dodávateľov ešte nikdy predtým toľko nezáležala od používania najmodernejších výrobných procesov. Ústrednými predmetmi tu však nie sú len lepidlá. S najlepšie skoordinovanými produktmi, procesmi a službami je možné dosiahnuť vyššiu kvalitu a ekonomickú efektivitu. Spôsob, ako to zrealizovať, vám Henkel ukáže na svojich lepidlách a systémoch.

Bytová výstavba
Inovatívne a na mieru pripravené lepidlá spoločnosti Henel hrajú významnú úlohu pri takmer každej stránke bytovej výstavby.

viac...

Montáž na stavbe
Spoločnosť Henkel ponúka širokú paletu inovatívnych riešení pre montáže na stavbe. Rozsiahla ponuka produktov sa skladá z lepidiel, tesnení a povrchových technológií pre výrobu zdrojov obnoviteľnej energie, ako napr. fotoelektrické, podlahové krytiny, pokrývanie striech a izolácie.

viac...

Nábytok a nábytkové diely
S najlepšie skoordinovanými produktmi, procesmi a službami je možné dosiahnuť vyššiu kvalitu, produktivitu a rentabilitu. Spôsob, ako to zrealizovať, ukázala spoločnosť Henkel na svojich lepidlách a systémoch pre drevospracujúci a nábytkársky priemysel.

viac...

Výroba stavebných dielov
Spoločnosť Henkel ako globálny líder ponúka komplexnú radu špičkových laminačných a montážnych lepidiel, tesnení zvukových krycích vrstiev a povrchových technológií pre výrobu stavebných prvkov ako sú panely a obkladové prvky pre stavebný priemysel.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis