Automobilový priemysel

So svojou rozsiahlou sériou výrobkov a systémových riešení je spoločnosť Henkel kľúčovým partnerom vo vývoji, výrobe a údržbe vozidiel a dopravných systémov. Automobilový priemysel, výrobcovia vlakov a električiek, lodiarske aj letecké odvetvie profitujú z lepidiel a tesnení s mimoriadne vysokou výkonnosťou od spoločnosti Henkel. Tieto materiály vytvárajú príležitosti pre navrhovanie a zhotovenie vyspelých ľahkých konštrukcií a umožňujú zosúladiť zdanlivo konfliktné ciele, ako sú napr. vyššie rýchlosti a nižšia spotreba paliva. Spoločnosť Henkel významne prispieva aj k bezpečnosti, pohodliu a udržiavaniu hodnoty. Komponenty vyrobené z vysokopevných konštrukčných pien absorbujú energiu nárazu v prípade zrážky (zlepšená bezpečnosť), inovačné tlmiace materiály zlepšujú akustiku vozidla (väčšie pohodlie) a špeciálne systémy určené na predbežnú úpravu karosérie áut optimalizujú ochranu proti korózii a priľnavosť náteru. Know-how spoločnosti Henkel zároveň pomáha zákazníkom šetriť environmentálne zdroje a zvyšovať efektivitu ich výrobných procesov.

Automotive

Spoločnosť Henkel je svetový líder vo výrobe lepidiel, tmelov a vývoji povrchových technológií v automobilovom priemysle. Vo vyše 100 krajinách sveta sa Henkel zaujíma o každú časť automobilového priemyslu, od karosérie, podvozku, elektroniky, interiéru, hnacích jednotiek, trhu s príslušenstvom až po opravu a údržbu vozidiel. Toto jedinečné, komplexné portfólio robí z firmy Henkel prednostný zdroj chemických riešení v automobilovom priemysle už vyše 75 rokov. 

viac...

Letectvo
Skupina spoločnosti Henkel pre letectvo je lídrom v riešeniach pre konštrukčnú montáž a úpravu kovových povrchov.

viac...

Námorníctvo
Spoločnosť Henkel je v celom odvetví uznávaná ako poskytovateľ kompletných riešení pre staviteľov lodí a výrobcov závesných motorov, zadných motorov a súčiastok. Vynikajúca reputácia spoločnosti nie je podmienená len celým radom kvalitných výrobkov; zákazníci profitujú aj z desaťročí skúseností spoločnosti Henkel.

viac...

Poľnohospodárske a stavebné strojové zariadenia
Už desaťročia používajú výrobcovia poľnohospodárskych a stavebných strojových zariadení technológie spoločnosti Henkel určené na lepenie, tesnenie a povrchovú úpravu, aby sa zlepšila výkonnosť koncového výrobku, znížili výrobné náklady a zefektívnili sa výrobné procesy.

viac...

Špecializované vozidlá
Spoločnosť Henkel dodáva široký sortiment výrobkov a čistidiel mnohým z najväčších výrobcov úžitkových vozidiel na svete. Či už ide o vysokozdvižné vozíky, alebo požiarne vozidlá a sanitky, spoločnosť Henkel poskytuje výrobky prispôsobené tak, aby vyhoveli potrebám a požiadavkám každého zákazníka na chemické zloženie  – od koncepcie až po výrobu.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis