Montáž elektroniky

Vzhľadom na to, že odvetvie v súčasnosti prechádza na bezolovnatú výrobu, popredné elektronické spoločnosti na celom svete sa spájajú so spoločnosťou Henkel s cieľom zabezpečiť plynulý prechod na bezolovnatú výrobu a dlhodobé materiálové riešenia.

Visit henkel-adhesives.com/electronics

Na dnešnom vyspelom trhu s elektronikou je tiež rovnako dôležité tepelné cyklovanie a ochrana životného prostredia a spoločnosti Henkel záleží na tom, aby dodávala širokú paletu materiálových riešení, ktoré zaručujú dlhú životnosť a ochranu.

Menšie. Lepšie. Rýchlejšie. Lacnejšie. Žiadne iné štyri slová výstižnejšie neopisujú situáciu na trhu týkajúcu sa zapuzdrovania polovodičov. Poháňaní neúprosným tlakom spotrebiteľov vyrábať menšie a pritom výkonnejšie a lacnejšie výrobky, odborníci spoločnosti Henkel v oblasti polovodičov neustále zvyšujú latku v oblasti zapuzdrovania zariadení.

Vo výrobe elektroniky sa všetko mení ako opreteky. Tempo inovácií v miniaturizácii spolu s narastajúcimi nárokmi spotrebiteľov na funkčnosť tlačia kapacity tepelnej regulácie mnohých púzdrení na maximum. Účinný prenos tepla bude nepochybne jedným z najkritickejších aspektov dizajnu a výroby prístrojov v nadchádzajúcom období. Riešenia od spoločnosti Henkel vám pomôžu ostať „cool”.

Montáž dosiek s plošnými spojmi (PCB)
Rad letovacích materiálov Multicore®, lepidiel Loctite® na povrchovú montáž, neúplné výplne CSP a materiály na ochranu obvodov od spoločnosti Henkel poskytujú výkonnosť, spoľahlivosť a kompatibilitu materiálového setu potrebného na splnenie rôznych výrobných potrieb súčasných popredných výrobcov elektroniky.

viac...

Montáž polovodičov
Polovodičové výrobky spoločnosti Henkel, medzi ktoré patria neúplné vyrovnávacie výplne pre zapuzdrenie, modelovacie zmesi a materiály na spájanie liatím pod tlakom sa preslávili vďaka svojej výkonnosti, spoľahlivosti a výnimočným schopnostiam aj zoči-voči meniacim sa výrobným podmienkam, ako je napríklad požiadavka na bezolovnatú výrobu.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis