Filtrácia spalín

Spoločnosť Henkel: Zlepšenie pohodlia a bezpečnosti na pracovisku
Od roku 1971 spoločnosť Henkel navrhuje, tvorí a integruje vysokokvalitné riešenia v oblasti vybavenia. Na boj proti obavám o zdravie a bezpečnosť, ktoré môže vyvolať prítomnosť škodlivých chemikálií na pracovisku, ponúka spoločnosť Henkel filtračné systémy, ktoré filtrujú spaliny vypúšťané z lepidiel, tesnení, čistiacich  rozpúšťadiel a iných chemikálií. Tieto systémy, dostupné v podlahových modeloch i vo vyhotoveniach určených na pracovný stôl, filtrujú aj častice prachu z iných zdrojov.

Malé zariadenie, veľký výkon
Filtračné systémy spoločnosti Henkel využívajú technológiu aktívneho uhlia, takže vzduch sa môže bezprostredne vrátiť do pracovného prostredia. Modely majú tichý chod a zaberajú málo miesta, pričom majú rovnaké prietokové množstvo vzduchu ako oveľa väčšie systémy. Nie je potrebné nijaké externé vetranie.

Použitie a výhody
Vyberte si model, ktorý je pre Vás ten správny

Filtračný systém spalín značky Loctite® 98274 od spoločnosti Henkel je samostatnou jednotkou, ktorá ponúka flexibilitu umiestnenia a poľahky sa zmestí pod pracovný stôl. Veľký filter s rozmermi 35,6 cm × 45,8 cm znižuje frekvenciu výmen filtra. Systém môže pracovať až so 4 odsávacími ramenami alebo s 2 odsávacími skrinkami na zachytávanie spalín. Špeciálne vlastnosti zahŕňajú viacstupňovú filtráciu, tepelnú ochranu proti preťaženiu a diferenciálny manometer, ktorý obsluhe umožňuje sledovať stav filtra.

Menšou, ale nemenej účinnou voľbou je systém na filtráciu vzduchu Loctite® 98277, určený na dosku pracovného stola. Jednotka môže fungovať ako otvorený zberač nasávaného vzduchu pre pracovný priestor až do šírky 30,5 cm, alebo môže byť jednoducho prerobená na ramenový systém a umiestnená tak, aby neprekážala obsluhe a pritom  priamo a účinnejšie zachytávala spaliny. Dvojfarebné LED svetlo okamžite signalizuje, ak je filter zablokovaný.

Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť
Obidva systémy vyhovujú UL, CSA a CE a ich kvalita a spoľahlivosť sú garantované reputáciou spoločnosti Henkel. 

Pridaná hodnota
Pomoc, ktorú potrebujete – vtedy, keď ju potrebujete
Všetky riešenia spoločnosti Henkel v oblasti vybavenia sú podporované najlepším servisom na mieste a technickou podporou v odvetví. Pre to najúčinnejšie vyriešenie akéhokoľvek problému na pracovisku stačí jeden telefonát. Skúsení technickí zástupcovia spoločnosti spolupracujú so zákazníkmi, aby zabezpečili optimálnu výkonnosť produktov a procesov.

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis