Poťahovanie vnútorných priemerov vrtov

Rozdiel menom Henkel: Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť
Bez účinného dávkovacieho systému môže byť dôsledná aplikácia anaeróbnych materiálov do vnútorných priemerov vrtov náročným procesom. Nesprávne dávkovanie môže mať negatívny vplyv tak na efektívnosť pracoviska, ako aj na výrobné náklady.

Jedna výzva – dve riešenia
Spoločnosť Henkel poskytuje vysokokvalitné objemové systémy značky Loctite® a tiež časované tlakované zásobníkové dávkovacie systémy, oba sú rovnako dôležité pre správnu aplikáciu výrobku. Zákazníci môžu očakávať cyklus za cyklom ich dlhodobo spoľahlivú a stabilnú výkonnosť.
Objemový systém, pre potreby cyklovania až do 120 cyklov za minútu, ponúka flexibilitu vertikálnej aj horizontálnej orientácie pri nanášaní. Ekonomickejší systém časovaného tlakovania je určený len na vertikálnu orientáciu a vďaka nemu možno účinne aplikovať anaeróbne prípravky až do 50 cyklov za minútu.

Použitie a výhody
Vyberte si systém, ktorý je pre Vás najlepší

Zákazníci spoločnosti Henkel vedia, že sa môžu spoľahnúť na najkvalitnejšie objemové vybavenie, najnovšiu technologickú inováciu a najúčinnejšiu a najekonomickejšiu výrobnú činnosť.

Objemový systém
Objemový systém značky Loctite® určený na náter vnútorných priemerov dokáže do vnútorných priemerov vrtov účinne aplikovať zaisťovače závitov, zaisťovacie zmesi a ďalšie anaeróbne materiály s nízkou až strednou viskozitou.  V závislosti od viskozity produktu možno dosiahnuť až 120 cyklov za minútu . Systém možno doplniť širokou škálou  odstredivých hláv tak, aby sa uspokojili výrobné požiadavky každého zákazníka.
Objemové čerpadlo značky Loctite® ponúka patentovaný, bezupchávkový dizajn. Pneumaticky ovládané čerpadlo opakovane a dôsledne dávkuje produkt.

Zásobníkový systém s časovaným tlakovaním
Systém určený na náter vnútorných priemerov s časovaným tlakovaním značky Loctite® dokáže účinne aplikovať anaeróbne produkty až do 60 cyklov za minútu, v závislosti od viskozity produktu. Tlakový zásobník je vyrobený z ťažkej hlbokoťažnej a dodáva sa s regulátorom tlaku, meradlom, tlakovým bezpečnostným poistným ventilom a konektorom pre potrubie na prívod produktu.

Pridaná hodnota
Prečo je spoločnosť Henkel lídrom v odvetví?

Od roku 1971 spoločnosť Henkel navrhuje, tvorí a integruje vysokokvalitné riešenia v oblasti vybavenia. Skúsenosti spoločnosti a spolupráca zákazníkov,  aplikačného inžinierstva a inžinierstva v oblasti vybavenia zaručuje najvyššiu úroveň odbornosti pre anaeróbnu aplikáciu. Všetky produkty spoločnosti majú silné technické zázemie v podobe servisu a podpory, ktoré nemajú v odvetví konkurenciu.

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis