Systémy riadenia pohybu

Spoločnosť Henkel: Líder v moderných dávkovacích riešeniach
Už generácie zákazníkov sa spoliehajú na spoločnosť Henkel nielen pre vysokovýkonné lepiace produkty, ale aj pre veľmi presné dávkovacie zariadenie navrhnuté tak, aby zlepšovalo efektivitu procesov, minimalizovalo materiálový odpad a znižovalo celkové výrobné náklady. Keď ide o kvalitu a spoľahlivosť, spoľahnite sa na rad montážnych robotov a zariadení na lineárny pohyb od spoločnosti Henkel na zjednodušenie a automatizáciu dávkovania lepidiel na komplexné povrchy.

Riešenie pre každú aplikáciu
K systémom riadenia pohybu od spoločnosti Henkel patria stolné roboty a roboty SCARA (Selective Compliance Assembly Robot Arm) od značky Loctite®,  ako aj stanice s pohyblivými posúvačmi a programovateľné rotačné stanice. Systémy zariadení od spoločnosti sú dostupné vo veľkom množstve rozmanitých  modelov, pričom každý z nich má osobité vlastnosti.

Použitie a výhody
Tradícia dokonalosti

Od roku 1971 sa Technická skupina spoločnosti Henkel špecializuje na navrhovanie, výrobu a testovanie systémov zariadení a procesov na aplikáciu lepidiel značky Loctite®.  Od tých najsofistikovanejšíchj robotov až po najzákladnejšie systémy riadenia pohybu – všetky zariadenia spoločnosti Henkel sú podporované reputáciou, ktorú si spoločnosť získala vďaka kvalitnému dizajnu a inováciám.

Dávkovacie stanice s pohyblivým posúvačom
Dávkovacia stanica s pohyblivým posúvačom značky Loctite® je plne integrovaný systém, ktorý dávkuje pomocou opakovaných bodov alebo zalievacích operácií, vyžadujúcich pohyb po osi Z. Zariadenie môže ovládať akúkoľvek striekačku, zásobník alebo dávkovací ventil značky Loctite®. Hoci má kompaktný dizajn, robustná celokovová konštrukcia odolá tým najťažším výrobným podmienkam. Režim automatického opakovania zabezpečuje dôsledné cyklické fungovanie zariadenia bez použitia nožného spínača.

Pridaná hodnota
Pomoc, ktorú potrebujete
So spoločnosťou Henkel získajú zákazníci účinné a efektívne riešenia svojich potrieb v oblasti zariadení na riadenie pohybu a zároveň zázemie najskúsenejšieho technického servisu a podpory v odvetví. Pre odpoveď na akúkoľvek otázku stačí zdvihnúť telefón.

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis