Označovanie obalov

Uistite sa, že máte to správne lepidlo. V záujme vašej značky.
Šaty robia človeka, označenie robí značku. Existuje však ešte niečo ďalšie, čo je kľúčové z hľadiska úspechu výrobku – tenučká vrstva lepidla Henkel tak, aby atraktívne označenie bolo dokonale prilepené. Spoločnosť Henkel je jedným zo svetových lídrov v oblasti priemyselných lepidiel a tiež významný výrobca značkových výrobkov. Preto zo skúseností vieme, aké je dôležité pre imidž výrobku, aby boli označenia pevne fixované – miliónkrát za sebou, znovu a znovu sprostredkovávajú mimoriadne dôležitý odkaz pre trh: kvalita značky.

Zužitkujte desaťročia našich skúseností, profesionálneho poradenstva a celkovej podpory v priebehu procesu označovania. Ako partner nápojového priemyslu a plničov z iných odvetví vyvíjame vysokovýkonné lepidlá a dobre naplánované systémové riešenia pre všetky druhy označovacích prác.

Naším cieľom je poskytnúť vám vždy najvyššiu dokonalosť pre vaše označenia. V záujme vašej značky.

 

Naše značky


AQUENCE Značka AQUENCE spoločnosti Henkel zastupuje inovatívne a udržateľné adhézne lepidlá na báze vody. viac...

TECHNOMELT Značka TECHNOMELT od spoločnosti Henkel je najlepšou voľbou v oblasti tavných lepidiel navrhnutých na dosiahnutie najlepších výsledkov výrobných procesov a konečných produktov našich zákazníkov. viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis