Spracovanie papiera

Stroje, aplikátory, podklady a lepidlá musia byť vzájomne plne kompatibilné, aby zabezpečovali dokonalé výsledky v papierenskom priemysle. S lepidlami spoločnosti Henkel ste na tej správnej strane.

Ako organizácia s globálnou pôsobnosťou a s lokálnymi štruktúrami predaja ponúka spoločnosť Henkel papierenskému priemyslu kompletnú paletu lepidiel. Naše lepiace systémy sú synonymom presnosti, spoľahlivosti a efektivity.
Celosvetové odborné znalosti v oblasti surovín a j úzka spolupráca s výrobcami strojov stavajú spoločnosť Henkel do pozície, ktorá umožňuje vyvíjať technologicky dokonalé lepiace systémy zamerané na trh.

V našom úsilí neustále optimalizovať naše lepidlá sa zameriavame najmä na živú komunikáciu s našimi zákazníkmi, OEM a vývojármi aplikácií. Naša celosvetová prítomnosť nám umožňuje poskytovať dokonalé poradenstvo a podporu pre našich zákazníkov pôsobiacich na medzinárodnej úrovni.

Keďže sme jedným z mála výrobcov, ktorí sa venujú vývoju lepidiel od základného výskumu až po hotový predajný výrobok, sme schopní ponúknuť našim zákazníkom lepidlá určené špeciálne na priemyselné aplikácie. Podporujeme tento proces polymerizovaním našich vlastných základných surovín, čo nám umožňuje vyrábať výrobky priamo na mieru podľa špecifických požiadaviek.

Keďže komunikácia je našou silnou stránkou, nikdy nezlyháme pri hľadaní ideálneho riešenia, akokoľvek je naša úloha náročná.

Corrugating
Henkel has high-performance adhesives systems for the entire spectrum of corrugating machines and applicators and for the materials to be bonded.

viac...

Laminating
Henkel offers a broad range of adhesives for paper and carton laminates, including products for the production of food, medication and cosmetics packages that meet the legal requirements of BgVV and/or FDA.

viac...

Lepenka
Skladacie škatule sú predmetmi každodenného použitia. Kdekoľvek sa s nimi stretnete – v priemysle alebo pod kritickým pohľadom koncového spotrebiteľa – spomenie si niekto na obrovský vplyv, ktorý môže mať lepidlo pri interakcii s kvalitou lepenky, kvalitou povrchu a tlačiarenskou farbou?

viac...

Tašky & vrecká
Ponúkame lepidlá na papierové vrecká, papierové tašky a rôzne špeciálne produkty.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis