Spracovanie papiera

Stroje, aplikátory, podklady a lepidlá musia byť vzájomne plne kompatibilné, aby zabezpečovali dokonalé výsledky v papierenskom priemysle. S lepidlami spoločnosti Henkel ste na tej správnej strane.

Ako organizácia s globálnou pôsobnosťou a s lokálnymi štruktúrami predaja ponúka spoločnosť Henkel papierenskému priemyslu kompletnú paletu lepidiel. Naše lepiace systémy sú synonymom presnosti, spoľahlivosti a efektivity.
Celosvetové odborné znalosti v oblasti surovín a j úzka spolupráca s výrobcami strojov stavajú spoločnosť Henkel do pozície, ktorá umožňuje vyvíjať technologicky dokonalé lepiace systémy zamerané na trh.

V našom úsilí neustále optimalizovať naše lepidlá sa zameriavame najmä na živú komunikáciu s našimi zákazníkmi, OEM a vývojármi aplikácií. Naša celosvetová prítomnosť nám umožňuje poskytovať dokonalé poradenstvo a podporu pre našich zákazníkov pôsobiacich na medzinárodnej úrovni.

Keďže sme jedným z mála výrobcov, ktorí sa venujú vývoju lepidiel od základného výskumu až po hotový predajný výrobok, sme schopní ponúknuť našim zákazníkom lepidlá určené špeciálne na priemyselné aplikácie. Podporujeme tento proces polymerizovaním našich vlastných základných surovín, čo nám umožňuje vyrábať výrobky priamo na mieru podľa špecifických požiadaviek.

Keďže komunikácia je našou silnou stránkou, nikdy nezlyháme pri hľadaní ideálneho riešenia, akokoľvek je naša úloha náročná.

Naše značky


AQUENCE Značka AQUENCE spoločnosti Henkel zastupuje inovatívne a udržateľné adhézne lepidlá na báze vody. viac...

TECHNOMELT Značka TECHNOMELT od spoločnosti Henkel je najlepšou voľbou v oblasti tavných lepidiel navrhnutých na dosiahnutie najlepších výsledkov výrobných procesov a konečných produktov našich zákazníkov. viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis