Špecializované vozidlá

Spoločnosť Henkel dodáva široký sortiment výrobkov mnohým z najväčších výrobcov špecializovaných vozidiel na svete. Či už ide o vysokozdvižné vozíky, alebo požiarne vozidlá a sanitky, spoločnosť Henkel poskytuje výrobky prispôsobené tak, aby vyhoveli potrebám a požiadavkám každého zákazníka na chemické zloženie – od koncepcie až po výrobu.

Karavany/Rekreačné vozidlá
Karavan predstavuje slobodu a lásku k dobrodružstvu – riešenia od spoločnosti Henkel to môžu umocniť. Od koncepcie výrobku až po poslednú fázu výroby má spoločnosť Henkel bezkonkurenčné odborné znalosti ohľadom chemického zloženia jednotlivých produktov, aby sa dali riešiť najkomplexnejšie požiadavky na použitie v oblasti výroby karavanov.

viac...

Motocykle
Spoločnosť Henkel dodáva komplexné riešenia pre širokú škálu motocyklových aplikácií a poskytuje spoľahlivú hodnotu a inováciu tak, aby sa zákazníci mohli zamerať na rozvíjanie svojej obchodnej činnosti.

viac...

Prívesy a karosérie nákladných vozidiel
Riešenia od spoločnosti Henkel zamerané na splnenie najmä zvýšených očakávaní v oblasti tuhosti v krútení, pevnosti, spoľahlivosti, životnosti a zvukovej izolácie vozidlových konštrukcií. Spoločnosť Henkel dodáva mnohým výrobcom prívesov a karosérií nákladných vozidiel širokú škálu lepidiel, tesnení a povrchových úprav.

viac...

Úžitkové vozidlá
Spoločnosť Henkel dodáva široký sortiment výrobkov aj mnohým z najväčších výrobcov úžitkových vozidiel na svete. Či už ide o vysokozdvižné vozíky, alebo požiarne vozidlá a sanitky, spoločnosť Henkel poskytuje výrobky prispôsobené tak, aby vyhoveli potrebám a požiadavkám každého zákazníka na chemické zloženie  – od koncepcie až po výrobu.

viac...

Športové vozidlá
Reputácia spoločnosti Henkel ako poskytovateľa úplných riešení pre výrobcov športových vozidiel nie je podmienená len celým radom špičkových výrobkov spoločnosti. Zákazníci spoločnosti Henkel profitujú aj z desaťročí skúseností spoločnosti ako inovátora v oblasti technológií a tiež vďaka bezkonkurenčnému servisu a podpore.

viac...

Železnice
Viac ako 50 rokov je spoločnosť Henkel silným partnerom v odvetví výstavby a údržby železničných technológií. Škála obsahuje výrobky Loctite®, Henkel a Teroson, ktoré sa osvedčili v tomto odvetví, na zabezpečenie hladkej a bezpečnej prevádzky lokomotív, vozového parku, traťového vybavenia.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis