Konvertovanie fólií a pások

Spoločnosť Henkel, líder odvetvia, si vybudovala jedinečnú povesť ako výrobca lepidiel s rozpúšťadlom, na báze gumy a akrylových lepidiel na špeciálne laminovanie v tenkej vrstve. Vysokoúčinné samolepiace lepidlá možno pripraviť na objednávku tak, aby spĺňali požiadavky zákazníka a dali sa použiť na špecifické aplikácie.

Produkt na každé použitie
Od leukoplastu a montážnej pásky až po odstrániteľné a permanentné fólie –  portfólio samolepiacich lepidiel a povrchových úprav spoločnosti Henkel ponúka účinné riešenie každej požiadavky, a to:

  • kovové alobalové pásky,
  • pásky odolné proti vysokým teplotám,
  • špeciálne fólie,
  • alobal,
  • leukoplast a ochranné pásky.

Prvý v nitrile fenolovom
Kvalitné nitrilovo-fenolové lepidlo spoločnosti Henkel poskytuje vysokú tepelnú odolnosť pri spojení, ktoré odoláva teplotám až do 300 °C. Nitrilovo-fenolová prenosná fólia spoločnosti Henkel poskytuje aj optimálnu účinnosť pri podkladoch citlivých na teplotu, ktoré sú po zaschnutí odolné proti teplu a rozpúšřadlám. 

Silné, bezpečné a spoľahlivé
Vysokokvalitné účinné výrobky spoločnosti Henkel PressureGrip a SureGrip sú vytvorené tak, aby zodpovedali špecifickým koncovým požiadavkám. Nech už zákazník požaduje od dodávateľa akékoľvek vlastnosti – odolnosť proti teplu alebo chladu, odolnosť proti vlhkosti, vysokú odolnosť spoja proti odlúpeniu, vysokú pevnosť v strihu, mimoriadnu priľnavosť, čisté spracovanie a možnosť bezpoblémového odstránenia – výrobky spoločnosti Henkel spĺňajú všetky tieto požiadavky.

Zloženie testu
Spoločnosť Henkel je globálnym dodávateľom lepiacich produktov pre mnohé trhov na celom svete, ale ani jeden produktový rad z obrovského portfólia spoločnosti nie je tak prísne testovaný ako produkty určené na konvertovanie fólií a pások. Dokonca ani produkty, ktoré spoločnosť Henkel dodáva pre letecký priemysel, sa neanalyzujú hlbšie, aby sa zaručilo, že spĺňajú všetky potreby zákazníkov. Aby sa spoločnosť Henkel ubezpečila, že jej výrobky majú požadovanú účinnosť, simuluje aplikácie každého zákazníka, či už ide o priemyselnú prevádzku, alebo o domácnosť.

Naše značky


P3 P3 – Cleaners (čistiace prostriedky). Vysoká kvalita alkalických, kyslých a neutrálnych vodných čistiacich prostriedkov na efektívne priebežné čistenie, čistenie častí a čistenie počas údržby. viac...

TECHNOMELT Značka TECHNOMELT od spoločnosti Henkel je najlepšou voľbou v oblasti tavných lepidiel navrhnutých na dosiahnutie najlepších výsledkov výrobných procesov a konečných produktov našich zákazníkov. viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis