Montáž na stavbe

Spoločnosť Henkel ponúka rôzne riešenia pre montáže na stavbe. Pokrývajú širokú paletu a slúžia trhom s technológiami alternatívnej energie, rámovania stĺpov, inštaláciám podlahových krytín, ako aj na pokrývanie striech a impregnáciu proti prenikaniu vody.

Inštalácia podlahových krytín
Spoločnosť Henkel ako globálny líder vyvíja a propaguje špičkové lepidlové produkty pre zostavenie podlahových krytín pre obytné aj priemyselné priestory. Lepidlá Dorus® a Purmelt® priaznivo naklonené životnému prostrediu poskytujú spoľahlivý spoj a výrazné odhlučnenie.

viac...

Realizácia stĺpcového skeletu
So systémom značky Loctite® na rýchlu realizáciu stĺpcového skeletu značky Loctite® od spoločnosti Henkel môžu stavitelia dramaticky znížiť čas a náklady spojené s realizáciou skeletov štvorcových betónových a oceľových stĺpov pre inštaláciu suchých stien. Ako to je také rýchle? S novým inovatívnym systémom spoločnosti Henkel sa priemerný čas realizácie skeletov stĺpov s použitím klinov scvrkne zo 40 minút na 5 minút.

viac...

Strešné krytiny a impregnácia
Mnoho popredných výrobcov strešných krytín počíta s prvotriednymi lepidlami Henkel, že im pridajú na hodnote a poskytnú výkon ich produktovej rade. Medzi vyčerpávajúce portfólio Henkelu patria aj tesnenia a tmely, poskytujúce spoľahlivý výkon aj v tých najextrémnejších klimatických podmienkach.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis