Nábytok a nábytkové diely

Konkurencieschopnosť výrobcov nábytka a ich dodávateľov ešte nikdy natoľko nezávisela od používania najmodernejších výrobných procesov. Ústrednými objektmi tu však nie sú len lepidlá. S najlepšie skoordinovanými produktmi, procesmi a službami je možné dosiahnuť vyššiu kvalitu, produktivitu a rentabilitu. Spôsob, ako to zrealizovať, ukázala spoločnosť Henkel na svojich lepidlách a systémoch pre drevospracujúci a nábytkársky priemysel.

Spoločnosť Henkel patrí medzi popredných a najinovatívnejších dodávateľov kvalifikovaných a obvyklých lepisiel a pokročilých systémových riešení pre drevospracujúci a nábytkársky priemysel. Prostredníctvom svojej značky DORUS a globálnej infraštruktúry zákazníckych servisov drevospracujúca skupina spoločnosti Henkel dodáva prvotriedne produkty, odborné posudky procesov a kompletné riešenia prekračujúce hranice na celom svete.

Kancelársky nábytok
Pri výrobe kancelárskeho nábytku je dôležitý prispôsobený servisný balík pozostávajúci z vybraných lepidiel, technického vybavenia a pracovných pokynov. Spoločnosť Henkel poskytuje svojim zákazníkom také podmienky, aby kvalita, produktivita a bezpečnosť pri výrobe boli čo najvyššie.

viac...

Kuchyňa a kúpeľňa
Významnou oblasťou uplatnenia, v ktorej spoločnosť Henkel dokazuje svoju systémovú spôsobilosť, sú nátery drevených materiálov používaných na výrobu kuchynských čiel a dvierok. Počas tohto náročného procesu je zvlášť dôležité udržať teplotu tesnenia na vrchole.

viac...

Pripravené na montáž
Nábytok pripravený na montáž musí byť ľahký a stabilný. Ľahké dosky ponúkajú požadované vlastnosti a možno ich efektívne vyrábať pomocou nových lepiacich technológií. Až dodnes sa na účely plošnej laminácie v drevárskom priemysle najviac využívali disperzie PVAc a močovinová živica.

viac...

Zhotovovanie peny
Spoločnosť Henkel poskytuje radu špičkových vodorozpustných tavných lepidiel a rozpúšťadiel a lepidiel citlivých na tlak pre použitie vo výrobe penových bytových zariadení. Mnoho najväčších výrobcov matracov, obytných zariadení a kancelárskeho nábytku sa spolieha na komplexnú radu produktov spoločnosti Henkel.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis