Spracovanie kovov a výroba strojov

Od valcovne po kovoobrábaciu dielňu – všade, kde je nevyhnutná prvotriedna kvalita povrchov a bezporuchové spracovanie, nájdete inovačné výrobky a procesy od spoločnosti Henkel. Existuje nespočetné množstvo príkladov, ktoré to ilustrujú. Viac ako polovica výrobkov z pásovej ocele a hliníka na svete sa vyrába s použitím valcovacieho oleja od spoločnosti Henkel. Ultratenké organické nátery aplikované priamo na kotúč vo valcovni poskytujú dlhodobú ochranu proti korózii plechovým dielom používaným vo výrobe automobilových karosérií. Vysokovýkonné kovoobrábacie kvapaliny stanovujú nové štandardy v spracovaní ocele a hliníka. Proces založený na nanotechnológii nahrádza tradičné železité fosfátovanie v predbežnej úprave kovov pred natieraním. Portfólio siaha od rezných olejov a výrobkov pre tvarovanie za studena po čističe kovov a konverzné povlaky. Všetky tieto aplikácie však majú niečo spoločné: dokonale vyvážené zloženie na zabezpečenie najvyššej spoľahlivosti v rámci procesu.

Anodické a natierané výtlačky
Ako líder vo vývoji špecializovaných výrobkov pre kovopriemysel, ponúka spoločnosť Henkel širokú škálu výrobkov pre eloxovaný hliník a natierané výtlačky na vyriešenie výziev a prekonanie nárokov zákazníka.

viac...

Fixovanie navaľovaných lakov vypaľovaním
Spoločnosť Henkel je vedúcim svetovým dodávateľom automatizovaných systémov riadenia procesov a riadenia informácií pre linky na fixovanie navaľovaných lakov vypaľovaním. Tieto systémy sa osvedčili ako mimoriadne spoľahlivé prostriedky vyžadujúce minimálnu na optimalizáciu kvality a hospodárnosti výrobných chemikálií od spoločnosti Henkel.

viac...

Nádoby na potraviny a nápoje
Spoločnosť Henkel ponúka množstvo riešení aplikácií v oblasti hliníkových a oceľových nádob vrátane plechoviek na pivo, nápoje a potraviny, aerosólových nádob a novú hliníkovú plechovkovú fľašu. Naša séria výrobkov zahŕňa dokončovacie mazivá, mazivá pre ťahač, chladivá pre zariadenie na výrobu základnej časti a chemikálie určené pre umývačky.

viac...

Obrábanie, lisovanie, odlievanie
Viac ako 30 rokov je spoločnosť Henkel na čele vývoja najlepších riešení v odbore obrábania, odlievania a lisovania. Aj v oblasti kovopriemyslu ponúka spoločnosť Henkel úplný rad výrobkov určených na obrábanie, lisovanie, odlievanie vysokokvalitné riešenia.

viac...

Oceliarne
Spoločnosť Henkel je vedúcim dodávateľom valcovacích olejov, čistidiel, prostriedkov na predbežnú úpravu a na pasivovanie povrchu kovov v oceliarskom priemysle. Inžinieri a chemici v spoločnosti  Henkel vyvíjajú kompletnú paletu výrobkov pre oceliarstvo – na spracovanie aj ochranu plochej ocele – už viac ako 50 rokov.

viac...

Sand Core Processing
Henkel’s Frekote brand, a name millions already trust, now offers REL-EAZE, a revolutionary line of mold release products for precision sand cores and sand molds used in a variety of foundry operations.

viac...

Tvarovanie kovov
Aktivity spoločnosti Henkel pokrývajú množstvo odvetví vrátane automobilového priemyslu, oleja a plynov, železníc, drôtov a rúr. Navyše, naši kvalifikovaní zástupcovia prinášajú skúsenosti v odvetví a dokonale rozumejú riešeniam v oblasti tvarovania kovov určeným našim zákazníkom.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis