Obaly a papier

Od zavedenia značkových výrobkov a vzniku samoobslužných supermarketov je baliarenský priemysel stále silnejší. Technológie, ktoré využíva, sa ustavične menia a vyvíjajú. A práve v tomto procese zohráva spoločnosť Henkel kľúčovú úlohu. Moderné obaly výrobkov majú samozrejme dvojitú funkciu: chránia obsah a predávajú výrobok. Odborníci na lepidlá zo spoločnosti Henkel poskytujú také riešenia, aby sa dali vždy uplatniť nové nápady obalových návrhárov.

Jemný papier a uteráky
Čo zmení list papiera na vysokofunkčný výrobok z jemného papiera? Niekoľko gramov lepidla. Špeciálne lepidlá spoločnosti Henkel sú vhodné pre tie najrozmanitejšie aplikácie v odvetví výroby jemného papiera. Je jedno, čo chcete zlepiť – my Vám poskytneme know-how ohľadom optimálnej priľnavosti vo všetkých produktových oblastiach.

viac...

Kníhviazačstvo/Umelecká grafika
Ako premeníte tri kilogramy papiera na hrubý, 1 400-stranový katalóg s dokonalými obrázkami? Máme pre vás riešenie. Iba niekoľko gramov lepidla  – to je celý trik. To je však len jedno z bohatej ponuky riešení.

viac...

Lepenkové škatule a debny/koniec linky
Či už na lepidlá pôsobí sálajúce slnko na púšti, alebo arktický chlad, musia byť účinné a spoľahlivé za každých klimatických podmienok. Aj lepené obaly musia odolať rozličným nepriaznivým vplyvom, kým ich spotrebiteľ otvorí.

viac...

Obálky
Čo zmení list papiera na vysokofunkčnú obálku? Niekoľko gramov lepidla. Špeciálne lepidlá spoločnosti Henkel dokonale zlepia tie najrozličnejšie druhy papiera a jemných vlákien. Je jedno, čo chcete zlepiť – my vám poskytneme know-how ohľadom optimálnej priľnavosti vo všetkých výrobných prostrediach.

viac...

Označovanie obalov
Šaty robia človeka, označenie robí značku. Existuje však ešte niečo ďalšie, čo je kľúčové z hľadiska úspechu výrobku – tenučká vrstva lepidla Henkel tak, aby atraktívne označenie bolo dokonale prilepené.

viac...

Pružné obaly
Ľahké a pružné obaly by nemohli existovať bez laminátov. Spájajú požadované vlastnosti rôznych materiálov, ako je napr. papier a plastové vrstvy alebo hliníková fólia.

viac...

Pásky a etikety
Pásky, etikety a samolepiace nátery sa používajú pri tisíckach možných aj nemožných aplikácií. Na trhu so spotrebným tovarom, ktorý sa ustavične mení, je rozhodujúce splnenie požiadaviek kladených na lepidlá.

viac...

Spracovanie papiera
Spoločnosť Henkel ponúka komplexnú paletu lepidiel pre odvetvie papierenského priemyslu. Naše odborné znalosti v oblasti surovín a úzka spolupráca s výrobcami strojov nás stavajú do pozície, ktorá nám umožňuje vyvíjať technologicky dokonalé lepiace systémy zamerané na trh.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis