Obálky

Čo zmení list papiera na vysokofunkčnú obálku? Niekoľko gramov lepidla. Špeciálne lepidlá spoločnosti Henkel dokonale zlepia tie najrozličnejšie druhy papiera a jemných vlákien. Je jedno, čo chcete zlepiť – my vám poskytneme know-how ohľadom optimálnej priľnavosti vo všetkých výrobných prostrediach.

Umožňuje nám to neustála komunikácia s našimi partnermi v odvetví. Vykonávame výskum v spolupráci s výrobcami strojov s cieľom zabezpečiť, aby naše lepidlá lepili v správnej chvíli a na správnom mieste, a zaistiť najlepšiu viskozitu, pevnosť v šmyku a čas schnutia. Spolu s výrobcami papiera a jemných vlákien, pripravujeme údaje o našich produktoch a odporúčania, ktoré vám uľahčia výber toho správneho lepidla. A s pomocou výrobcov atramentu zabezpečujeme, aby boli naše lepidlá zlučiteľné so všetkými tlačiarenskými atramentmi.

Inovácie zo strany našich obchodných partnerov tak smerujú priamo do nášho výskumu. Umožňujeme individuálne riešenia vašich problémov, aby sme splnili všetky vaše potreby.

Bočné a spodné spojenie záložky
Aké zabezpečenie potrebujete? S lepidlami spoločnosti Henkel získate všestranný balíček: na spodnú záložku, špicatú spodnú záložku a vnútornú i vonkajšiu záložku.

viac...

Oprava okien
Presnosť je naša silná stránka – najmä čo sa týka opráv okien. Lepidlá spoločnosti Henkel môžu zabezpečiť potrebné pripojenie. A zaručujú, že všetky vrstvy vytvorené z pergamenového papiera, polystyrénu alebo polypropylénu okamžite priľnú.

viac...

Zalepenie vrchnej záložky
Sčasti aj vďaka lepidlám od spoločnosti Henkel sa každý deň zachovajú milóny tajomstiev. Vo forme podlepenia na záložke listu značne prispievajú k ochrane údajov.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis