Automotive

Henkel je svetový líder medzi lepidlami, tmelmi a povrchovými technológiami v automobilovom priemysle.
Vo vyše 100 krajinách sveta sa Henkel zaujíma o každú časť automobilového priemyslu, od karosérie, podvozku, elektroniky, interiéru, hnacích jednotiek, trhu s príslušenstvom až po opravu a údržbu vozidiel. Toto jedinečné, komplexné portfólio robí z firmy Henkel prednostný zdroj chemických riešení v automobilovom priemysle už vyše 75 rokov.

Bezpečnosť, zodpovedný prístup k životnému prostrediu, komfort, menšia hmotnosť, nižšie náklady a zachovanie kvality sú niektoré z náročných úloh, ktoré automobilový priemysel musí plniť pri neustále meniacom sa prostredí. Henkel vyvíja riešenia na základe súčasných aj budúcich požiadaviek svojich zákazníkov, ktoré sú výsledkom šetrného ale vylepšeného výkonu. Od antikoróznych náterov šetrným k životnému prostrediu cez energeticky úsporné čistenie plastov, štruktúrne lepidlá tlmiace nárazy až po to motorové lepidlá, ktoré znižujú prienik prchavých organických zložiek, Henkel pomáha svojim zákazníkom ostať konkurencie schopnými.

Visit our automotive website for detailed information...

Automobilová elektronika
Existujú stovky rôznych spôsobov, ktorými lepidlá a tesnenia Loctite dokážu zlepšiť kvalitu a efektivitu motorov a generátorov, hlavne v troch hlavných zložkách motorov: rotor, stator a kryt, produkty Henkel dodajú spoľahlivý výkon.ertrdferdr

viac...

Trh s autopríslušenstvom a opravy
Značkové výrobky Loctite® a Teroson od spoločnosti Henkel ponúkajú komplexnú paletu výrobkov na zabezpečenie spoľahlivosti mechanických montážnych celkov. Servisní technici sa spoliehajú na stálu kvalitu a rýchlu dostupnosť týchto výrobkov, ktoré boli špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám profesionálom v autoopravárenstve.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis