Kníhviazačstvo/Umelecká grafika

Komunikácia je naša silná stránka
Ako premeníte tri kilogramy papiera na hrubý, 1 400-stranový katalóg s dokonalými obrázkami? Máme pre vás riešenie. Iba niekoľko gramov lepidla – to je celý trik. To je však len jedno z bohatej ponuky riešení.

Na celom svete, kdekoľvek je na dennom poriadku ekonomické lepenie alebo konečná úprava, sa spoločnosti zaoberajúce sa umeleckou grafikou spoliehajú na lepidlá od spoločnosti Henkel. Prečo? Pretože naše lepidlá poskytujú v každom ohľade najlepší výkon: prvotriednu kvalitu výrobkov spojenú s vynikajúcimi vlastnosťami spracovania.

Paletu výrobkov dopĺňajú odborné poradenstvo a komplexný balík služieb. Spoločnosť Henkel sa špecializuje na riešenia šité na mieru pre zákazníkov, ponúkajúc každý článok hodnotového reťazca z jediného zdroja. Ako to robíme? Tak, že  opäť a opäť hovoríme s vydavateľmi a partnermi v odvetví. V spolupráci s dodávateľmi technológie na aplikáciu lepidiel, strojového vybavenia a materiálov sa naši odborníci spájajú s našimi zákazníkmi, aby hľadali tie najlepšie chemické, technické a ekonomické riešenia vhodné na uspokojenie ich potrieb – od samotného lepidla cez jeho aplikáciu až po potenciálne vylepšenia procesu.

Dokonalá väzba
Naše lepidlá držia pohromade telefónne zoznamy a iné tlačoviny, aj keď teploty klesnú hlboko pod bod mrazu. Neobávame sa ani tých najextrémnejších poveternostných podmienok.

viac...

Knihy s tvrdou väzbou
Aké by boli ľudské vedomosti bez kníh? Keby sa nezaznamenávali, rýchlo by upadli do zabudnutia.

viac...

Lepenie stredového záhybu
Na to, aby sa zo zvitkov potlačeného papiera stala atraktívna brožúra alebo účelná novinová príloha, je potrebné to správne lepidlo. S lepidlami Henkel si môžete byť istí. Naše nové lepidlá Adhesin Rapid symbolizujú precíznosť, spoľahlivosť a účinnosť.

viac...

Nalepované/vlepované propagačné materiály
Malé darčeky môžu spôsobiť veľkú radosť. Preto nielen výrobcovia šampónov venujú svojim zákazníkom zvláštnu pozornosť.

viac...

Vysoko lesklé laminovanie
Laminovanie priehľadného ofsetového potlačeného papiera alebo acetátovej fólie na ofsetový potlačený papier alebo lepenku ponúka ochranu a optické skvalitnenie tlače pri mnohých aplikáciách.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis