Jednorazové zdravotnícke pomôcky

Na jednorazové zdravotnícke pomôcky sa kladú čoraz väčšie nároky vzhľadom na aplikáciu veľkého počtu nových materiálov a precízne ďalšie spracovanie menších a výkonnejších komponentov.
Ako partner s globálnym pôsobením je spoločnosť Henkel pripravená pomôcť vám v mnohých aspektoch, ktoré sú dôležité z hľadiska navrhovania a výroby jednorazových pomôcok. Dovoľte nám, aby sme rozšírili váš návrhársky a technický tím a vaša sebadôvera na trhu bude ešte väčšia ako kedykoľvek predtým.

Kľúčové vlastnosti/výhody spoločnosti Henkel:

Komplexný rad lepidiel a zariadení predstavuje jeden zdroj pre všetky výrobné nároky.
Biologické hodnotenie zdravotníckych pomôcok podľa ISO 10993 / Vopred kontrolované lepidlá.
Celosvetové výrobky a podpora – bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, môžete si byť istí, že máte globálneho partnera.
Rozsiahla sieť technickej podpory zvyšuje vašu dôveru v dôveryhodného partnera a minimalizuje vaše riziko.
Rýchla fixácia a rýchle vytvrdnutie zvýši vašu výrobnú kapacitu (výkonnosť).
Fluorescenčné výrobky uľahčujú on-line verifikáciu prítomnosti lepidla.
Všestrannosť spájania podkladov znamená, že budete mať minimálne zásoby rôznych výrobných komponentov.
Mimoriadne pevné spoje zlepšujú kvalitu a dôveru.
Vypĺňanie veľkých škár eliminuje nákladné presné opracovávanie komponentov.
Lepidlá zabezpečujú spoje odolné proti účinkom sterilizácie a dezinfekcie.

Chirurgické nástroje
Lepidlá spoločnosti Henkel určené na zdravotnícke pomôcky sú ideálne aj v prípade chirurgických nožov a skalpelov. So zmenou  týchto nástrojov na jednorazové sa začali používať rozličné kombinácie materiálov od tradičnej nehrdzavejúcej ocele na čepele až po plasty na rúčky.

viac...

Endoskopy
Lepidlá sú ideálne pri výrobe endoskopov. Široká škála kyanoakrylátových lepidiel vytvrdzovaných pri izbovej teplote ponúka rýchlu fixáciu a pružnosť, čo je veľmi potrebné z hľadiska zachovania pružnosti endoskopov.

viac...

Hypodermický materiál
Lepidlá sa vo všeobecnosti používajú  na výrobu striekačiek a ihiel. Zabezpečujú pevné pripojenie kritických spojov a hermetických tesnení, aby zabránili úniku tekutín, ako sú napríklad krv alebo lieky.

viac...

Montáž zásobníkov a krytov
Lepidlá sú tou najekonomickejšou montážnou metódou v prípade pomôcok určených na monitorovanie, zber a skladovanie tekutín vrátane vyvíjačov kyslíka, filtrov a čerpadiel.

viac...

Ortopedické a protetické prístroje
Aj v prípade jedinečných materiálov, ako sú napr. polyméry, elastoméry, kovy a tkaniny používané na ortopedické a protetické prístroje, rozsiahla séria lepidiel značky Loctite® na medicínske účely od spoločnosti Henkel zaručuje, že existuje riešenie pre každú montážnu výzvu. 

viac...

Očné prístroje
Lepidlá značky Loctite® s okamžitým vytvrdnutím, jedno- alebo dvojzložkové epoxy a prípravky vytvrdzované svetlom ponúkajú výrobcom očných prístrojov a nástrojov rýchlu produkciu, robustné montážne celky, ktoré znesú prísne požiadavky opakovaného použitia, a všestrannosť pri spájaní širokej škály materiálov.

viac...

Prevodníky
Zvýšené montážne nároky prevodníkov uspokojí široká škála lepidiel značky Loctite® pre zdravotnícke pomôcky.

viac...

Respiračné produkty
Lepidlá značky Loctite® určené pre respiračné prístroje vznikli vzhľadom na jedinečnosť výzvy, ktorú táto trieda jednorazových pomôcok predstavuje.

viac...

Sluchové pomôcky
Spoločnosť Henkel ponúka najúplnejší rad výrobkov na použitie vo výrobe, montáži a oprave sluchových pomôcok – od tvarovacích zmesí vytvrdzovaných UV/viditeľným svetlom a zariadení vytvrdzovaných UV/viditeľným svetlom až po sekundové lepidlá, UV silikóny, ako aj akrylové a kyanoakrylové lepidlá vytvrdzované svetlom.

viac...

Sutúry
Sekundové lepidlá značky Loctite® pre zdravotnícke pomôcky sú vďaka rýchlej fixácii a vytvrdzovaniu vhodné najmä pri výrobe rozličných typov sutúr.

viac...

Výroba katétrov
Vďaka súčasnej  technológii lepenia je výroba katétrov jednoduchšia ako kedykoľvek v minulosti.

viac...

Výroba rúrok
Lepidlá značky Loctite určené na výrobu veľkého množstva jednorazových rúrok na medicínske účely ponúkajú upevnenie alebo vytvrdnutie v priebehu sekúnd, čím výrazne skracujú čas schnutia, a teda urýchľujú prebiehajúcu činnosť.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis