Rozprašovacie systémy a ventily

Spoločnosť Henkel: Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť
Už desaťročia spoločnosť Henkel navrhuje a zhotovuje vysokokvalitné rozprašovacie zariadenia a kompletné rozprašovacie systémy pracujúce s jej prvotriednymi primermi, mazivami a nátermi. Prístup spoločnosti Henkel, ktorá umožňuje zákazníkom nakupovať kompletné systémy pod jednou strechou, garantuje, že každý výrobok naplní alebo predčí očakávania.

Synergia jediného zdroja
Rozprašovacie zariadenia a rozprašovacie systémy spoločnosti poskytujú optimálny výkon s produktovým radom separátorov foriem značky Frekote® od spoločnosti Henkel. Spoločnosť Henkel dodáva aj ventily s ovládaním časovania a tlakovanie pre portfólio vysokovýkonných lepidiel a primerov, ako je napríklad Loctite® 770. Vzhľadom na reputáciu  značky Loctite® majú zákazníci pri rozprašovaní s možnosťou opakovania záruku dlhodobej spoľahlivosti a výkonnosti.

Použitie a výhody
Silné a spoľahlivé systémy, ktoré fungujú

S rozprašovacími systémami spoločnosti Henkel zákazníci vedia, že dostávajú kvalitné výrobky od spoločnosti s jedinečnou povesťou v každom odvetví, v ktorom pôsobí. Systémy spoločnosti Henkel, vyrobené z trvanlivých materiálov a navrhnuté tak, aby znášali aj tie najťažšie prevádzkové podmienky, sú zhotovené tak, aby mali dlhú životnosť.

Prispôsobiteľné rozprašovacie zariadenia
Rozprašovacie aplikátory značky Frekote® od spoločnosti Henkel sú vhodné na množstvo činností priemyselného tvarovania. Kované hliníkové telo a ihla, ako aj prídavné zariadenie z nehrdzavejúcej ocele poskytujú stabilný výkon. Variabilné nastavenie kvapaliny umožňuje použiť väčšie objemy separátora.

Systém je určený na prácu s 10-litrovou tlakovou nádržou Frekote®, ktorá sa dodáva s regulátorom tlaku a jednorazovými polyetylénovými linermi. Zásobník sa dodáva tiež s adaptérom na jednoduché pripojenie k aplikátoru prostredníctvom odporúčaných vzduchových a kvapalinových hadíc.

Zariadenia na jemné rozprašovanie
Rad vysokovýkonných rozprašovacích aplikátorov značky Frekote® od spoločnosti Henkel umožňuje ľahké otáčanie rozprašovacieho nadstavca na použitie v rozmedzí 360°. Táto vlastnosť podstatne zlepšuje kvalitu povrchu na každej súčiastke a eliminuje možnosť odpadu a nadmernej aplikácie. Jemná, vopred nastavená atomizácia a spotreba materiálu týchto aplikátorov zabezpečuje rovnomerné nanášanie separátora na formy a je zvlášť vhodná pri súčiastkach s komplikovaným tvarom, ako aj v prípade, že je dôležitý vzhľad tvarovaných častí.

Tento systém pracuje s tlakovou nádržou pre jemné rozprašovanie Frekote® vyrobenou z nehrdzavejúcej ocele, aby bola odolná proti korózii a kompatibilná s výrobkami Frekote® na báze vody. Nádrž má aj kvapalinový aj vzduchový tlakomer a nevyžaduje nijakú montáž.

Rozprašovací ventil a ovládač
Rozprašovací ventil a ovládač značky Loctite® poskytuje účinné riešenie pre automatické rozprašovanie primerov, mazív a kvapalín s nízkou viskozitou až do 1 200 cP. Moderný dizajn zabezpečuje pohodlné ovládanie a uzáver proti nadmernému rozprašovaniu a pevný uzatvárací ventil prakticky eliminuje kvapkanie dýzy. Zákazníci môžu očakávať vysokú presnosť a dlhodobú spoľahlivosť.

Pridaná hodnota
Pomoc, ktorú potrebujete od značky, ktorej môžete dôverovať
Všetky systémové riešenia spoločnosti Henkel v oblasti rozprašovacieho zariadenia majú silné zázemie najlepšieho servisu na mieste a technickej podpory v odvetví. Pre čo najúčinnejšie riešenie akéhokoľvek problému na pracovisku stačí zdvihnúť telefón. Skúsení technickí zástupcovia spoločnosti spolupracujú so zákazníkmi, aby zabezpečili optimálnu výkonnosť výrobkov a procesov.

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis