Dvojzložkové dávkovanie

Spoločnosť Henkel: Váš úplný a kompletný zdroj
Ako najväčšia spoločnosť na svete vyrábajúca lepidlá ponúka spoločnosť Henkel bezkonkurenčnú škálu výrobkov na každé použitie. Kvalita lepidiel však závisí od vybavenia používaného na ich bezpečné a dôsledné dávkovanie na efektívnej výrobnej linke. Preto spoločnosť ponúka aj úplnú sériu dávkovacích systémov, ktoré zaisťujú optimálnu aplikáciu každého lepiaceho produktu.

Spoločnosť Henkel poskytuje výnimočný rad robustných a spoľahlivých prístrojov na dávkovanie epoxy pri aplikácii dvojzložkových lepiacich produktov. Rôzne spoločnosti majú rôzne požiadavky na dávkovacie zariadenie, ale spoločnosť Henkel ponúka systém pre každý rozpočet  i aplikáciu. Tak prenosné manuálne a pneumatické aplikátory, ako aj väčšie dávkovače značky Loctite®, ako sú zmiešavacie systémy s automatickým meraním, garantujú dlhodobý výkon.

Použitie a výhody
Spoločnosť Henkel: Číslo 1, pretože práca je hotová

Každý dvojzložkový dávkovací systém je dôkazom tradičnej kvality a inovácie dizajnu výrobkov spoločnosti Henkel. Také bežné prekážky na pracovisku, ako sú nenamočené súčiastky, chyby pri výmene zásobníkov a kolísanie dávkovania, možno pokojne eliminovať, ak použijete zariadenie značky Loctite®. A výsledok? Prestoje a prerušenia výroby na výrobnej linke už viac nebudú ovplyvňovať hospodársky výsledok.

Ručné dávkovače
Znížte pracovnú záťaž svojich zamestnancov pomocou najspoľahlivejšieho a jednoducho ovládaného dvojkazetového dávkovacieho systému na trhu. Oba modely – manuálny dávkovač aj model s pneumatickou podporou – boli vyrobené, aby poskytovali bezkonkurenčnú presnosť dávkovania bez toho, aby bol potrebný väčší priestor na pracovnom stole.

Tieto kvalitné výrobky značky Loctite® majú ergonomický dizajn pre ručné dávkovanie dvojzložkových lepidiel v 50 ml, 200 ml, 400 ml zásobníkoch. Systém možno jednoducho integrovať do akéhokoľvek automatizovaného procesu. Na zabezpečenie optimálneho výkonu systém poskytuje monitorovanie hladiny lepidla aj automatickú detekciu porúch systému, upchatých dýz a straty tlaku.

Dávkovacie systémy s meraním zmiešavania lepidiel
Spoločnosť Henkel má riešenie aj pre prípad, že dvojzložkové lepidlo treba aplikovať vo väčšej miere. Objemové dávkovacie systémy s meraním zmiešavania značky Loctite® od spoločnosti Henkel poskytujú dávkovanie s manuálnym a programovateľným ovládaním veľkosti dávky. Tieto dostupné systémy so širokou ponukou  príslušenstva možno prispôsobiť tak, aby spĺňali špecifické požiadavky každého zákazníka.

Zákazníci si môžu vybrať prístroje buď s pevným, alebo s premenným pomerom zložiek pre každý z troch systémov, ktoré ponúka spoločnosť Henkel, t. j. ovládanie obsluhou pomocou spúšte, manuálna veľkosť dávky a programovateľná veľkosť dávky. Každý systém meria prostredníctvom rozličných stupňov viskozity a rôznych pomerov zložiek dvojkvapalinové a polotuhé materiály.

Pridaná hodnota
Podpora, ktorú potrebujete

Ako líder v oblasti strojového lepenia a dávkovacích zariadení má spoločnosť Henkel sieť odborníkov, ktorí zákazníkom pomôžu s akoukoľvek výrobnou výzvou. Tím odborníkov spoločnosti sa podelí o  know-how v oblasti lepidiel, spracovania a optimálnej kombinácie strojov, materiálov a výrobkov, získané v priebehu storočia. Navyše, spoločnosť Henkel ponúka kompletné inžinierske služby pre projekty vyžadujúce odborné znalosti a podporu presahujúce hranice štandardných služieb spoločnosti.

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis