Jednorazové dávkovacie komponenty

Spoločnosť Henkel: Pomáhame zákazníkom vykonať ich prácu
Jedným z najvýznamnejších faktorov pri akejkoľvek aplikácii lepidiel je efektívna a účinná aplikácia lepidla. Preto spoločnosť Henkel ponúka nielen vysokovýkonné lepidlá značky Loctite®, ale každý typ produktu potrebný na zaručenie dôkladného a presného dávkovanie.

Jednorazové dávkovacie komponenty patria medzi najmenšie položky vo výrobnom procese, ale ak sú chybné, môžu mať za následok plytvanie lepidlom, prestoje a dodatočné náklady. Tak prečo riskovať a chodiť niekam inam ako k spoločnosti s desaťročiami skúseností v pozícii experta na lepidlá? Vďaka produktovému portfóliu z jedného zdroja, ktoré spoločnosť Henkel ponúka, je pohodlné a jednoduché získať lepidlá aj vysokokvalitné príslušenstvo potrebné na optimálne použitie, a to všetko spolu s vynikajúcim zákazníckym servisom a podporou.

Riešenia v malých baleniach
Spoločnosť Henkel prostredníctvom značky Loctite® ponúka komplexný rad dávkovacích hrotov, dýz, jednorazových striekačiek, komponentov pre striekačky a príslušenstvo potrebné pri riadení procesu, ktoré uspokojujú všetky nároky spojené s dávkovaním. Toto vybavenie je schopné dávkovať – zo zásobníkových a dávkovacích systémov Loctite® - širokú škálu lepidiel, ako sú napríklad akrylové, anaeróbne, kyanoakrylátové, epoxy, tavné, silikónové, uretánové a ďalšie druhy, a tesnení

Aplikácie a výhody
Rozdiel menom Loctite®: Kvalita, ktorej môžete dôverovať

Produkt na každé použite od uznávaných značiek, ktoré sa testujú v teréne, sú spoľahlivé a dodávajú sa včas a za primeranú cenu. To je to, čo zákazníci očakávajú od spoločnosti Henkel.

Hroty
Spoločnosť Henkel ponúka prostredníctvom značky Loctite® dávkovacie hroty dostupné jednotlivo, vo veľkom alebo v súpravách Needle Variety Kits (súpravy pozostávajúce z rôznych druhov ihiel). Rozsiahle portfólio spoločnosti zahŕňa veľmi presnú súpravu z nehrdzavejúcej ocele, kužeľovité polyetylénové a pružné polypropylénové hroty. Všetky tieto ihly majú dizajn špirálového závitu s núteným blokovaním zabezpečujúci, že hrot znesie najnáročnejšie použitie. Pre menej náročné aplikácie ponúka spoločnosť ekonomické univerzálne dávkovacie hroty, ktoré stále poskytujú stabilné dávkovanie, dávku za dávkou.

Dýzy
Spoločnosť Henkel poskytuje široký sortiment zmiešavacích dýz značky Loctite® na rôzne dávkovacie aplikácie s použitím dvojzložkových komponentov. Zákazníci si môžu vybrať z  rôznych typov kazetových balení a balení s rozličným pomerom jednotlivých zložiek.

Striekačky
Vysokokvalitné striekačkové nádržky, vzduchové adaptéry a piesty uspokojujú každú požiadavku pri dávkovaní striekačkou. Spoločnosť Henkel ponúka tiež rad súvisiaceho príslušenstva, ktoré pomáha pri prenose lepidla z rôznych striekačkových a zásobníkových nádob alebo priamo na diely. Medzi ne partia vzduchové linkové adaptéry, zásobníkové adaptéry, valčeky, držiaky, stojany a kryty na hroty striekačiek.

Rúrky a príslušenstvo
Vysokokvalitné rúrky a príslušenstvo od spoločnosti sú dostupné v rôznych priemeroch a veľkostiach. Príslušenstvo pre komponenty, ako napr. zásobníkové nádržky, výpust čerpadla a priečkové adaptéry, môže byť rozhodujúcim, ale ľahko prehliadnuteľným krokom pri riešení dávkovacieho systému.

Pridaná hodnota
Pomoc, ktorú potrebujete – vtedy, keď ju potrebujete
Všetky riešenia spoločnosti Henkel v oblasti vybavenia sú podporované najlepším servisom na mieste a technickou podporou v odvetví. Pre to najúčinnejšie riešenie akéhokoľvek problému na pracovisku stačí jeden telefonát. Skúsení technickí zástupcovia spoločnosti spolupracujú so zákazníkmi, aby zabezpečili optimálnu výkonnosť produktov a procesov.

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis