Tavné lepidlá

Keď ide o dôslednosť, spoľahnite sa na spoločnosť Henkel
Už desaťročia je spoločnosť Henkel lídrom v oblasti vysokovýkonných tavných lepidiel. Lepidlá sú však účinné len do tej miery, do akej sú účinné systémy uplatňované pri ich dávkovaní. Presnosť dávkovacieho vybavenia spoločnosti, ktorá ho používa, môže určovať mieru úspešnosti procesu. Nesprávne ovládané zariadenie môže byť totiž príčinou prestojov, opráv a plytvania lepidlom .

Riešenia z vášho kompletného a úplného zdroja lepidiel
Preto spoločnosť Henkel ponúka kompletný rad najmodernejších pištolí pre tavné lepidlá a systémové príslušenstvo. Aplikátory tavných lepidiel Hysol™, ponúkané pod značkou Loctite®, poskytujú dokonalý výkon a dlhodobú spoľahlivosť. Oba ručné dávkovacie aplikátory od spoločnosti dosahujú presné výsledky, ktoré zákazníci očakávajú od expertov na lepidlá zo spoločnosti Henkel.

Použitia a výhody
Ručné pneumatické aplikátory

Užívateľský príjemné vyhotovenie a spoľahlivosť patria medzi mnohé atribúty, ktoré môžu zákazníci očakávať od série ručných výrobkov na dávkovanie tavných lepidiel spoločnosti Henkel. Ergonomicky navrhnutý mechanizmus spúšte manuálne ovláda množstvo aj načasovanie dávkovania. Rýchly čas zahriatia umožňuje prakticky okamžité použitie, čo znižuje prestoje vo výrobe.

Pridaná hodnota
Pomoc, ktorú potrebujete – vtedy, keď ju potrebujete

Všetky riešenia spoločnosti Henkel v oblasti vybavenia sú podporované najlepším servisom na mieste a technickou podporou v odvetví. Pre to najúčinnejšie riešenie akéhokoľvek problému na pracovisku stačí jeden telefonát. Skúsení technickí zástupcovia spoločnosti spolupracujú so zákazníkmi, aby zabezpečili optimálnu výkonnosť produktov a procesov.

Technická podpora spoločnosti Henkel poskytuje poradenstvo pre optimálne spracovanie tavného lepidla a použitie materiálov. Tím odborníkov spoločnosti sa podelí o know-how v oblasti lepidiel, spracovania a optimálnej kombinácie strojov, materiálov a výrobkov získané v priebehu storočia.

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis