Výroba O-krúžkov

Spoločnosť Henkel: Hľadanie lepšej cesty
Tak ako pri akejkoľvek priemyselnej oprave, aj pri O-krúžkoch platí, že čím rýchlejšie ich možno vymeniť, tým rýchlejšie sa pracovisko môže vrátiť k práci. Predchádzajúce systémy výroby  O-krúžkov mohli byť zmätočné a aj časovo náročné, ale vďaka spoločnosti Henkel sú tieto problémy minulosťou.

Súprava značky Loctite® od spoločnosti Henkel na presnú výrobu O-krúžkov umožňuje užívateľovi meniť priemyselnú surovinu určenú na výrobu O-krúžkov na presné O-krúžky pripravené na použitie v priebehu sekúnd. Súprava predstavuje ideálny doplnok k existujúcemu inventáru pre O-krúžky na elimináciu situácií, keď na sklade nie sú zásoby, prípadne ho možno používať ako pohodlnú súpravu vhodnú aj pri opravách v teréne. 

Vyberte si veľkosť, ktorú potrebujete
Patentovaný nástroj spoločnosti Henkel na presné rezanie a spájanie O-krúžkov umožňuje odmerať, narezať surovinu na výrobu O-krúžkov v akejkoľvek potrebnej veľkosti, s použitím metrického alebo štandardného merania. Pozlátená rezná platnička zabezpečuje čistý rez a dlhšiu životnosť. Prečo skladovať rôzne O-krúžky, keď teraz je jednoduché a rýchle vyhotoviť presný rozmer, ktorý potrebujete?

Použitie a výhody
Výroba O-krúžkov je teraz jednoduchá

S úsporným nástrojom na rezanie a spájanie O-krúžkov od spoločnosti Henkel zákazníci vždy vyhotovia O-krúžok s tým správnym rozmerom. Digitálne posuvné meradlo umožňuje presné meranie s rozlíšením až 0,01 mm. Nástroj pojme východiskový materiál s priemerom až do 1/4” (7 mm) a a s jeho pomocou možno zhotoviť O-krúžky s priemerom od 1,05” do 4” (26 až 100 mm).

Stabilný, spoľahlivý výkon
Navrhnutý a vyhotovený pre konzistentný výkon, ktorý sú zákazníci zvyknutí očakávať od zariadení od spoločnosti Henkel – taký je nástroj na rezanie a spájanie značky Loctite®, ktorý zaručuje čisté, pravidelné rezy. Acetálové upínacie svorky zabezpečujú hladké spájanie materiálu a pritom zabraňujú akémukoľvek hromadeniu lepidla.

Pridaná hodnota
Vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Od roku 1971 spoločnosť Henkel navrhuje, tvorí a integruje vysokokvalitné riešenia v oblasti vybavenia.  Všetky riešenia spoločnosti Henkel v oblasti vybavenia majú zázemie najlepšieho servisu na mieste a technickej podpory v odvetví. Pre to najúčinnejšie riešenie akéhokoľvek problému na pracovisku stačí jeden telefonát. Skúsení technickí zástupcovia spoločnosti spolupracujú so zákazníkmi, aby zabezpečili optimálnu výkonnosť produktov a procesov.

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis