Systémy vedrových čerpadiel a príslušenstvo

Spoločnosť Henkel: Váš partner pri výrobnej linke
Spoločnosť Henkel nie je len dodávateľom prvotriednych lepidiel a tesnení; spoločnosť poskytuje úplné riešenia, ktoré ponúkajú vybavenie na zlepšenie výrobnej efektivity a hospodárskeho výsledku našich zákazníkov.

Rad systémov vedrových čerpadiel značky Loctite® od spoločnosti Henkel dávkuje buď samonivelačné kvapaliny s nízkou viskozitou, alebo pasty s vysokou viskozitou – od otvorených 20-litrových vedier až po 200-litrové bubny. Systémy možno integrovať do kompletného dávkovacieho systému alebo používať ako napájací systém pre viackomponentové produkty. K dispozícii sú rôzne pomery čerpadla na splnenie aplikačných nárokov každého zákazníka.

Vybudujte si systém, ktorý potrebujete
Vysokovýkonné systémy vedrových čerpadiel spoločnosti Henkel môžu byť jednoduché, ako pneumatické, jednočinné, samonasávacie čerpadlá, alebo môžu byť vybudované ako plne zostavený systém pozostávajúci z pneumatického motora, rúry čerpadla a tlakového piestu. K dispozícii je tiež voliteľné príslušenstvo, ako napríklad kryt na vedro alebo bubon, súprava na upevnenie na stenu alebo zdvíhač. Bez ohľadu na to, aká zostava bude poskytovať najväčšie výhody pre prevádzku každého zákazníka, spoločnosť Henkel ju pomôže zostaviť.

Použitie a výhody
Správny produkt pre danú prácu

Hlavným cieľom spoločnosti Henkel v každom obsluhovanom odvetví je udržanie alebo zlepšenie efektivity pre našich zákazníkov. A tak spoločnosť dodáva čerpadlové systémy, ktoré poskytujú dlhodobý výkon aj v tých najproblematickejších pracovných prostrediach. Na doplnenie každého systému možno z veľkého množstva možností vybrať príslušenstvo, napríklad hadicové systémy, dávkovacie ventily, kvapalinové regulátory, vzduchové filtre a dávkovacie hroty.

Vysoká viskozita
Pre pasty a iné výrobky so strednou až vysokou viskozitou sú k dispozícii čerpadlové systémy pre pastu s vysokou viskozitou značky Loctite® s inertnými tesneniami a inertným kovom. Po zostavení s potrebným príslušenstvom (vzduchové hadice a hadice pre produkt, kvapalinové regulátory, dávkovacie ventily, hroty a materiál) poskytujú tieto systémy optimálny čerpací výkon, a to od 20-litrových vedier až po 200-litrové bubny.

Systémy s inertným kovom sú vhodné pre mazivá, epoxy, anaeróbne, akrylové prípravky, akrylové prípravky vytvrdzované svetlom a výrobky na báze vody.

Pridaná hodnota
Spolupráca

Ako líder odvetvia v oblasti strojných lepidiel má spoločnosť Henkel sieť vyškolených odborníkov pre predaj zariadení, ktorí pomáhajú zákazníkom s novými výrobnými výzvami alebo pomáhajú prebudovať už existujúce zariadenie. Každý dávkovací systém značky Loctite® možno upraviť alebo prispôsobiť tak, aby spĺňal osobitné montážne nároky každého zákazníka.

Technická podpora spoločnosti Henkel na mieste poskytuje poradenstvo pre optimálne spracovanie lepidiel a použitie materiálu. Tím odborníkov spoločnosti sa podelí o  know-how v oblasti lepidiel, spracovania a optimálnej kombinácie strojov, materiálov a výrobkov, získané v priebehu storočia.

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis