Hygiena

Milióny ľudí majú mnohé naše najúspešnejšie výrobky priamo na svojej pokožke každý deň – priemyselné lepidlá od spoločnosti Henkel sa uplatňujú aj pri výrobkoch osobnej hygieny.

Samozrejme, aj ostatné priemyselné materiály musia spĺňať veľmi vysoké štandardy. Pri netkaných jednorazových pomôckach však lepidlá musia zaručiť nielen bezproblémovú výrobu a dokonalé spojenie výrobku, ale aj to, že nebude mať nijaké nežiaduce účinky vyplývajúce z interakcie medzi materiálom a ľudskou pokožkou.

V závislosti od jednotlivých požiadaviek sa naše Sanicare lepidlá a materiály zlepené týmito lepidlami musia podrobiť mnohým testom, v ktorom musí krém na tvár alebo rúž obstáť. Testy, pri ktorých uplatňujeme vedecké metódy, umožňujú ohodnotiť kompatibilitu látok s pokožkou.

Desaťročia základného výskumu a aplikačná technológia zameraná na zákazníka – to sú dve nevyhnutné súčasti, ktoré prispievajú k úspechu spoločnosti Henkel. S laboratórnym natieracím strojom najnovšej generácie, ktorý sa prispôsobuje všetkým moderným adhéznym aplikačným systémom, môžeme prispieť k úspechu nášho zákazníka predbežným testovaním inovačných riešení Sanicare a simuláciou výrobných procesov, ktoré sú veľmi blízke realite.

Možnosti použitia a výrobky
Ten správny výrobok pre každú aplikáciu
Naše Sanicare lepiace systémy sú vhodné na všetky typy použitia v oblasti netkaných jednorazových pomôcok. Naše inovácie držia krok s najnovším vývojom technológie strojov a spájajú vynikajúcu spracovateľnosť a hospodárnu spotrebu s najvyššími akostnými normami.

Naše značky


TECHNOMELT Značka TECHNOMELT od spoločnosti Henkel je najlepšou voľbou v oblasti tavných lepidiel navrhnutých na dosiahnutie najlepších výsledkov výrobných procesov a konečných produktov našich zákazníkov. viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis