Pásky a etikety

Jasná výhoda pre vás
Pásky, etikety a samolepiace nátery sa používajú pri tisíckach možných aj nemožných aplikácií. Na trhu so spotrebným tovarom, ktorý sa ustavične mení, je rozhodujúce uspokojenie požiadaviek kladených na lepidlá, lebo práve vďaka tomu bude hotový výrobok spoľahlivejší a získa aj lepší/nový dizajn.

Ako vedúci dodávateľ priemyselných lepidiel sa spoločnosť Henkel zameriava predovšetkým na dodávanie inovačných výrobkov a systémových riešení na trhy so samolepiacimi výrobkami. S našimi tavnými lepidlami, UV vytvrdzovacími technológiami a technológiami na báze vody sme schopní dodávať kompletnú škálu samolepiacich lepidiel ako aj riešenia prispôsobené zákazníkovi.

Vďaka silnej sieti, ktorú sme vytvorili pomocou strojných zariadení, lícnej  suroviny, dodávateľov odstrániteľných pások a koncových užívateľov, sme schopní uspokojiť vaše potreby individuálnymi riešeniami, ktoré sú vytvorené tak, aby optimalizovali výkon celej dodávateľskej reťaze.

Je dobré vedieť, že spoločnosť Henkel má všestranné odborné znalosti na to, aby vytvárala hodnotu pre vaše podnikanie.

Graphics
For the graphics market, the Henkel line of outstanding products includes general purpose PSAs for indoor/outdoor use, high optical clarity and repositionable and removable applications, as well as cast and high-quality calendered grades and coater-ready products.

viac...

Labels
Our advanced product portfolio encompasses innovations for all labelstock requirements.

viac...

Tapes
The extensive Henkel product range includes specialty tapes for the most demanding applications – from automotive to roofing and foam tapes, as well as for heating and ventilation and clear-to-the-core products.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis