Transportation / Fleet Maintenance & Repair

Henkel: Improving efficiency in the maintenance/repair process
Henkel is a key partner in the development, manufacture and maintenance of vehicles and transportation systems. Our high performance adhesives and sealants help engineers design and build advanced lightweight constructions,  and help achieve such objectives as higher speeds and lower fuel consumption.

What do you need from an adhesive?
Henkel products make an important contribution to safety, comfort and value retention:

  • Safety: through components made of highly rigid structural foams that absorb impact energy in the event of a crash
  • Comfort: through innovative sound-deadening materials that improve vehicle acoustics 
  • Value: through pretreatment systems for car bodies that optimize corrosion protection and paint adhesion

Focused industry solutions
Many of the world’s largest transportation manufacturers rely on Henkel’s technological innovation for the products they need, backed by experienced engineering support.

Motocykle
Spoločnosť Henkel dodáva komplexné riešenia pre širokú škálu motocyklových aplikácií a poskytuje spoľahlivú kvalitu a inováciu tak, aby sa zákazníci mohli zamerať na rozvíjanie svojej obchodnej činnosti.

viac...

Námorný priemysel
Výrobky Loctite® môžu poskytnúť riešenia, ktoré si získajú uznanie, či už ide o údržbu veľkých generátorov a turbín, alebo o nastavenie a usporiadanie čerpadiel, prevodových skríň a motorov.

viac...

Poľnohospodárske a stavebné strojové zariadenia
Už desaťročia používajú výrobcovia poľnohospodárskych a stavebných strojových zariadení technológie spoločnosti Henkel určené na lepenie, tesnenie a povrchovú úpravu, aby sa zlepšila výkonnosť koncového výrobku, znížili výrobné náklady a zefektívnili sa výrobné procesy.

viac...

Trh s autopríslušenstvom a opravy
Značkové výrobky Loctite® a Teroson od spoločnosti Henkel ponúkajú komplexnú paletu výrobkov na zabezpečenie spoľahlivosti mechanických montážnych celkov. Servisní technici sa spoliehajú na stálu kvalitu a rýchlu dostupnosť týchto výrobkov, ktoré boli špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám profesionálom v autoopravárenstve.

viac...

Železnice
Zvýšte spoľahlivosť a účinne udržiavajte a opravujte vozový park, motory a zariadenia, zariadenia železničnej stanice a mechanické oblasti.

viac...

Rýchle spojenie
Zákaznícky servis